VÄGGBELYSNING/DEKORATION, glas/metall/trä, 1900-tal.

414735. VÄGGBELYSNING/DEKORATION, glas/metall/trä, 1900-tal.

Etsat glas med dekor av bland annat fisk.
Höjd cirka 39 cm.

Smärre skador, glas behöver fästas.
El behöver troligtvis bytas.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 39 cm.

El behöver troligtvis bytas.
Nagg.

Antal besök: 727