ARMBAND, silver samt tigeröga, Alton, pege, 1966.

414713. ARMBAND, silver samt tigeröga, Alton, pege, 1966.

Stämplad Alton pege Q9 för 1966 F, S samt kattfot.
Diameter cirka 6,3 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter cirka 6,3 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 804