KERAMIK mm, 4 delar, 1900-tal.

41463. KERAMIK mm, 4 delar, 1900-tal.

Vas, wienliknande stämpel.
Figuriner, 2 st bl.a. porslin.
Byst. Höjd ca 18-29 cm.

Figurin med sakdor.
Vas med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, wienliknande stämpel.
Byst. Höjd ca 18-29 cm.

Figurin med sakdor.
Vas med smärre nagg.

Antal besök: 838