SMINKBORD, nyrenässans stil, 1900-talets andra hälft.

414614. SMINKBORD, nyrenässans stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 106, bredd 47, höjd exklusive spegel 74 cm, höjd med spegel 109 cm.

Smärre slitage samt några ytliga repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 717