BORDSLYSTRAR, 2 st. Med prismor, 1900-tal.

414597. BORDSLYSTRAR, 2 st. Med prismor, 1900-tal.

Bordslyster med sten, blått glas och mässing, hållare för två ljus, höjd 40 cm
Bordslyster med sten och gulmetall, hållare för två ljus, höjd 31 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 150