BYGGSATSER, Electronic engineer, Philips, 1900-talets mitt.

4145863. BYGGSATSER, Electronic engineer, Philips, 1900-talets mitt.

Kartong med elektronisk byggsats.
Instruktions manual medföljer.

Bredd, ca 36 cm.
höjd, ca 26 cm.

Bruksslitage. repor. Fläckar. Delar kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd, ca 36 cm.
höjd, ca 26 cm.

Antal besök: 210