BORDSLAMPOR, 2 st, 1920/30-tal.

41457. BORDSLAMPOR, 2 st, 1920/30-tal.

Bl.a. nysilver. Höjd ca 42-49 cm.

Kupor saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupor saknas, slitage.

Antal besök: 661