BORDSLAMPOR, 2 st, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, signerade, 1900-tal.

414578. BORDSLAMPOR, 2 st, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, signerade, 1900-tal.

Bordslampor i slipat glas, höjd endast sockel cm
Höjd inklusive lampskärmar 50 cm.

Lampskärm med små skador, lampfötter med enstaka repa, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 381