ALEXANDER CALDER. litografisk affisch, " Hellise " signerad.

414532. ALEXANDER CALDER. litografisk affisch, " Hellise " signerad.

Utgiven av Pace
58,5 x 73,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utgiven av Pace
58,5 x 73,5 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 944