SMYCKEN, 4 st, silver, 1900-tal, vikt brutto 50 gram.

414512. SMYCKEN, 4 st, silver, 1900-tal, vikt brutto 50 gram.

Puderdosa med spegel i locket, silver-935, emaljerad, svart dam på locket, diameter 41 mm, märkt nr 5 invändigt botten.
Brosch, silver-925, filigran och vit emalj, diameter 47 mm.
Hänge, silver-925, filigran/blå stenar, diameter 30 mm.
Manschettknappar, ett par, silver-830.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 744