ARMBAND, antik filigranarmband, omkring 1920.

414476. ARMBAND, antik filigranarmband, omkring 1920.

brett armband med 5 rörliga böjda länkar, stickat i 835 silver och förgyllt, mycket fint dekorerat, med spänne detta är stämplat 835, längd 18 cm, bredd 2,3 cm, vikt 19,5 gram, mycket välbevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 765