12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar,12 salladstallrikar, 12 assietter, 2 salladierer, såsskål, 2 uppläggningsskålar, 3 uppläggningfat, tillbringare.
Större uppl.fat med nagg. Krackelyr.