SOFFA,Ikea, retro, 1970-tal.

SOFFA,Ikea, retro, 1970-tal.
414404. SOFFA,Ikea, retro, 1970-tal.

Längd 185cm
Bredd 75cm
Höjd 68cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 185cm
Bredd 75cm
Höjd 68cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 9 850