JOHN SELBING. Vas, glas, Orrefors Expo, signerad.

414397. JOHN SELBING. Vas, glas, Orrefors Expo, signerad.

Höjd 33,5 cm.

Bruksslitage
Repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33,5 cm.

Bruksslitage
Repor i botten.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 347