JORDGLOB, Readers Digest, träfot, Danmark, 1900-talets mitt.

414391. JORDGLOB, Readers Digest, träfot, Danmark, 1900-talets mitt.

Höjd 39 cm
Diameter 30 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm
Diameter 30 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 841