KÖKSSOFFA KARL JOHAN, tidigt 1900-tal.

414390. KÖKSSOFFA KARL JOHAN, tidigt 1900-tal.

Längd 185cm
Bredd 60cm
Höjd 95cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 185cm
Bredd 60cm
Höjd 95cm.

bruksslitage.

Antal besök: 2 074