MOUTAINBIKE, Scott, 27 växlar.

414355. MOUTAINBIKE, Scott, 27 växlar.

Medium, 26 tum, skivbromsar, framdämpare.

Lås och nycklar saknas, smärre skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 247