FAT, SKÅL, 2 st, silver, Sverige, genombruten dekor, 1900-tal.

414306. FAT, SKÅL, 2 st, silver, Sverige, genombruten dekor, 1900-tal.

Skål i silver genombruten dekor av rosor, svenska stämplar, E10=1979, längd 11 cm, vikt 75 gram.

Fat i silver, genombruten dekor av rosor, svenska stämplar, B10=1976, diameter 10 cm, vikt 70 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 889