BILAR mm, plåt, 1900-tal, bland annat Corgi, Dinky Toys, Lesney.

414234. BILAR mm, plåt, 1900-tal, bland annat Corgi, Dinky Toys, Lesney.

Bland annat 007 Lotus Esprit. Längd ca. 6-20 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 958