MATSERVIS, 30 delar, keramik, "Maya", Marianne Westman, Rörstrand.

414229. MATSERVIS, 30 delar, keramik, "Maya", Marianne Westman, Rörstrand.

12 mattallrikar
12 assietter
2 uppläggningsfat
Karott
2 såskannor (1 blå)
skål.

Bruksslitage.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattallrikar
12 assietter
2 uppläggningsfat
Karott
2 såskannor (1 blå)
skål.

Bruksslitage.
Nagg finnes.

Antal besök: 8 497