MEDIABÄNKAR, 1 par, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

414217. MEDIABÄNKAR, 1 par, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Med glaskivor. Teakfanér. Etikettmärkta.
Längd 73,5, bredd 49,5, höjd 43 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 565