AUSTIN WINTERBOTTOM. Landskap med vattendrag. Akvarell, signerad.

414211. AUSTIN WINTERBOTTOM. Landskap med vattendrag. Akvarell, signerad.

23,5 x 37 cm.

Uppklistrad, blyertsstreck vid ena kortsidan. Lös ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5 x 37 cm.

Antal besök: 910