GJUTJÄRNSFÖNSTER, öppningsbart, 1800-tal.

414202. GJUTJÄRNSFÖNSTER, öppningsbart, 1800-tal.

100 x 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 120 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 997