Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Skulptur
WILLIAM ZADIG. SKULPTUR. Konstmassa. Per-Albin Hansson. Signerad.
41414. WILLIAM ZADIG. SKULPTUR. Konstmassa. Per-Albin Hansson. Signerad.
Höjd 27 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 27 cm.
Mindre bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
1 715