FICKUR, Exakt, gulddoublé, savonett, tidigt 1900-tal.

414109. FICKUR, Exakt, gulddoublé, savonett, tidigt 1900-tal.

Diameter 51,4 mm.

Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 51,4 mm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 448