FÅTÖLJ SAMT FOTPALL, "Duxiesta set 4", Folke Ohlsson, Dux, 1960-tal.

414045. FÅTÖLJ SAMT FOTPALL, "Duxiesta set 4", Folke Ohlsson, Dux, 1960-tal.

Ställbara.
Fåtölj höjd 101, bredd 75,5 sittdjup 45.
Fotpall höjd 39, bredd 45, längd 62 cm.

Smärre repor och märken, delvis solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbara.

Antal besök: 6 401