JENS CHRISTIAN BENNEDSEN. Kustlandskap, olja på duk, signerad Jens Chr. Bennedsen.

414041. JENS CHRISTIAN BENNEDSEN. Kustlandskap, olja på duk, signerad Jens Chr. Bennedsen.

40 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Antal besök: 936