RAGNAR PERSON. Figurer i skymning, handkolorerad litografi, signerad.

414020. RAGNAR PERSON. Figurer i skymning, handkolorerad litografi, signerad.

55/200, ramstorlek 67 x 80 cm.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 1 004