SOFFA, ek, jugend, 1900-tal.

413991. SOFFA, ek, jugend, 1900-tal.

Soffa i ek med klädd sits samt ryggstöd
Längd 143, bredd 60, höjd 102 cm.

Soffan framstår med lagning vid ena armstödet, i övrigt med repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 444