OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kopia efter Nils Forsbergs "Stenbocks kurir", olja på duk, osignerad.

413984. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kopia efter Nils Forsbergs "Stenbocks kurir", olja på duk, osignerad.

Originalet hänger i rådhuset Helsingborg, 59 x 46 cm.

Smärre färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgslitage.

Antal besök: 1 625