OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skepp för ankar, olja på duk, signerad Regron.

413980. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skepp för ankar, olja på duk, signerad Regron.

Mått: 61x91 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 61x91 cm.

Antal besök: 5 256