SPEGEL med KONSOLBORD, rokokostil, Nyköping 1960.

413970. SPEGEL med KONSOLBORD, rokokostil, Nyköping 1960.

Förgyllda. Spegel, fasettslipat glas, ca. 145x53 cm.
Konsolbord med stenskiva, längd ca. 65, bredd 24, höjd 63 cm.

Bruksslitage. Konsolbord med skada på dekor samt förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 864