TESERVIS, delar, ca 39 delar, "Grand", Arthur Percy, Upsala-Ekeby, Gefle, flintgods.

413888. TESERVIS, delar, ca 39 delar, "Grand", Arthur Percy, Upsala-Ekeby, Gefle, flintgods.

12 st fat.
12 st assietter.
12 st tekoppar.
1 st gräddkanna.
1 st sockerskål med lock.
1 st tekanna med lock.

Bruksslitage, missfärgningar, krakelyr, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st fat.
12 st assietter.
12 st tekoppar.
1 st gräddkanna.
1 st sockerskål med lock.
1 st tekanna med lock.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 831