Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
TEKANNA med RECHAUD, tenn, 1900-talets första hälft.
413777. TEKANNA med RECHAUD, tenn, 1900-talets första hälft.
Längd ca. 27 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 27 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
547