TEKANNA med RECHAUD, tenn, 1900-talets första hälft.

413777. TEKANNA med RECHAUD, tenn, 1900-talets första hälft.

Längd ca. 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 705