PIEDESTALER, 2 st, förgyllda träunderreden, med marmorskivor, 1900-talets första hälft.

413744. PIEDESTALER, 2 st, förgyllda träunderreden, med marmorskivor, 1900-talets första hälft.

Höjd 36 - 55,5 cm.

Bruksslitage, smärre förgyllningsskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 - 55,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 540