BÖCKER, 3 st, Newcomb Engelmann "Populäre Astronomie" 1922 och Joh. Nep. Krigers "Mond-Atlas" 1912.

41370. BÖCKER, 3 st, Newcomb Engelmann "Populäre Astronomie" 1922 och Joh. Nep. Krigers "Mond-Atlas" 1912.

Populäre Astronomie, Leipzig 1922
Mond-Atlas i två band, Wein 1912.

Slitage, fläckar och skador. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 807