SKÅL, veckat målat glas på nysilverfot, 1800/1900-tal.

413706. SKÅL, veckat målat glas på nysilverfot, 1800/1900-tal.

Höjd 30 cm, diameter 32 cm.

Metallfot med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm, diameter 32 cm.

Metallfot med slitage.

Antal besök: 942