TAKLAMPA, glas/gulmetall, Glössner, Stockholm.

413690. TAKLAMPA, glas/gulmetall, Glössner, Stockholm.

Signerad på kupa, dekor med bland annat instrument och lagerkvistar. 3 ljuspunkter, total höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 555