FIGURIN med FAT, 2 delar, keramik, flicka med tvättfat, Lladro, 1900-tal.

413689. FIGURIN med FAT, 2 delar, keramik, flicka med tvättfat, Lladro, 1900-tal.

Figurin, Höjd 43 cm
Tvättfat, höjd 10 cm, längd 31 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin, Höjd 43 cm

Mindre slitage.

Antal besök: 912