VINGLAS 'Salut', Simon Gate, Orrefors.

413597. VINGLAS 'Salut', Simon Gate, Orrefors.

Gröna vinglas 'Salut', Simon Gate' Orrefors
Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage och ett glas med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm.

Antal besök: 6 279