OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gårdsmotiv, olja på duk, möjligen signerad Grönberg.

413484. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gårdsmotiv, olja på duk, möjligen signerad Grönberg.

22 x 28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 28 cm.

Antal besök: 1 722