OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Venedig, akvarell, signerad, möjligen Engelsk, 1800-tal.

413473. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Venedig, akvarell, signerad, möjligen Engelsk, 1800-tal.

27 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 715