INDUSTRILAMPA, klämlampa i aluminium, Fretus, Borås, 1930/40-tal.

413456. INDUSTRILAMPA, klämlampa i aluminium, Fretus, Borås, 1930/40-tal.

Typ SS 13 max 40X. Längd ca 45 cm.

Ej funktionstestad. Brickmärkt. Åldersrelaterat slitage. Bucklor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 435