TUPPAR, 3 st, 1900-tal.

TUPPAR, 3 st, 1900-tal.
413438. TUPPAR, 3 st, 1900-tal.

Keramiktupp, signerad Gösta Svhanström -81.
Leksakstupp, Steiff.
Glastupp, troligen Murano.
Högsta höjd 22 cm.

Bruksslitage, keramiktupp med smärre skada på klo.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leksakstupp, Steiff.
Glastupp, troligen Murano.
Högsta höjd 22 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 237