SKRIVSKÅP,svängt krön,allmoge, 17/1800-tal.

413348. SKRIVSKÅP,svängt krön,allmoge, 17/1800-tal.

2 delat.
Längd 110 cm
Bredd 55 cm
Höjd 235 cm.

Ålders samt bruksslitage.Lås saknas. Senare bemålning,dock antik.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delat.
Längd 110 cm
Bredd 55 cm
Höjd 235 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 949