Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Smycken
RING, 18k guld, Bengt Hallberg, Köping, 1968, vikt ca 1,8 gram.
413336. RING, 18k guld, Bengt Hallberg, Köping, 1968, vikt ca 1,8 gram.
Storlek 17.
Slitage, äldre lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek 17.
Slitage, äldre lagning.
Gomér & Andersson Linköping
1 053