BYRÅ i Louis XVI-stil, 1900-tal.

413328. BYRÅ i Louis XVI-stil, 1900-tal.

Liten byrå i valnöt. Bukig front och svängda ben, tre lådor med metallbeslag och skuren dekor.
Bredd 52, djup 33, höjd 69 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 627