DALATUPPAR, med mera, ca 12 st, trä, 1900-tal.

413314. DALATUPPAR, med mera, ca 12 st, trä, 1900-tal.

Högsta höjd ca 35 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 35 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 681