BLOMBORD, 1900-tal.

BLOMBORD, 1900-tal.
41329. BLOMBORD, 1900-tal.

Rokokostil. Bok. Längd 83 cm. Höjd 61 cm. Insats av plåt.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
41329. BLOMBORD, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 995