Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ISIDOR TÖRNSTRÖM. "Köpman Axel Hanssons sommarvilla i Mjövik, Nättraby" Olja på duk Signerad I Törnström och daterad 1924.
41328. ISIDOR TÖRNSTRÖM. "Köpman Axel Hanssons sommarvilla i Mjövik, Nättraby" Olja på duk Signerad I Törnström och daterad 1924.
41x58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
41x58 cm.
Garpenhus Auktioner
2 157